Insolvia

Insolvia

Oddlužení od Insolvie
Společnost Insolvia s.r.o. se zabývá komplexním dluhovým poradenstvím a v rámci něho poskytuje právě služby oddlužení. Společnost již pomohla stovkám zadlužených osob vrátit se zpět do normálního života. Pokud potřebujete pomoci s dluhy, využijte bezplatné telefonní linky pro oddlužení a sjednejte si bezplatnou konzultaci Vaší situace. Více o oddlužení na www.insolviasro.cz
Oddlužení je v poslední době stále více používané slovo, protože stále více lidí se dostává do finančních problémů. Oddlužení je možným lékem na tyto problémy. Oddlužení Vám pomůže žít opět normální život.

Oddlužení a exekuce

Pokud jste někdy zažili ten pocit, kdy u Vás zazvoní exekutor, nebo kdy naleznete výzvu před exekucí, pak jistě budete souhlasit, že to není vůbec dobrý pocit. Exekuce je velice nepříjemná událost, která významně poznamená všechny zúčastněné osoby. Exekutoři v dnešní době mají v naší republice prakticky neomezenou moc a mohou Vám nebo i Vašim blízkým osobám zabavit prakticky cokoliv. Pokud se dostanete do exekuce má exekutor Váš život fakticky v hrsti. Existuje však možnost jak se proti exekuci bránit.

Pokud nejste dlužníkem a exekuce je tedy neoprávněná existuje více způsobů jak se bránit. Více o tom jak se bránit proti exekuci neoprávněné najdete na stránce exekuce-obrana.cz.

Pokud jste se dostali do tzv. dluhové pasti, tedy situace kdy si musíte půjčovat na splácení předchozích dluhů je velká pravděpodobnost, že Vás brzy exekuce navštíví. Pokud však máte vetší množství věřitelů a máte dluhy více jak 30 dní po splatnosti, pak můžete požádat insolvenční soud o oddlužení.

Průběh žádosti o oddlužení má více kroků, avšak z hlediska exekuce je nejdůležitější krok, podání návrhu na insolvenční řízení s žádostí o oddlužení. Pokud tedy již například probíhá exekuce Vašeho majetku, nebo máte uvalenou exekuci na plat je dnem kdy je zveřejněna vyhláška o zahájení insolvenčního řízení exekuce pozastavena.

Jak funguje oddlužení proti exekuci?

Ve chvíli kdy je zveřejněna vyhláška o zahájení insolvenčního řízení je nutné, aby veškeré požadavky na dlužníka byly řešeny prostřednictvím tohoto řízení. Není tedy možné, aby byly některé dluhy uspokojovány prostřednictvím exekuce. I pokud je exekuce již nařízena nemůže exekutor exekuci vykonat, pokud se dlužník nachází v insolvenčním řízení.

Při oddlužení musíte splatit během 5 let, alespoň 30% všech svých dluhů, můžete tak ušetřit až 70% dluhů. Naproti tomu při exekuci Vám není žádná část dluhů odpuštěna, naopak je k dluhů ještě připočtena nemalá částka za provedení exekuce a další jiné poplatky. Pokud Vám tedy hrozí exekuce, neváhejte požádat o oddlužení co nejrychleji, například i prostřednictvím on - line žádosti o oddlužení u společnosti Insolvia, která se zabývá dluhovým poradenstvím.

Jak byste rádi řešili své dluhy?

Správa dluhů (3 | 60%)
Exekuce (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one