Insolvia

Insolvia

Oddlužení od Insolvie
Společnost Insolvia s.r.o. se zabývá komplexním dluhovým poradenstvím a v rámci něho poskytuje právě služby oddlužení. Společnost již pomohla stovkám zadlužených osob vrátit se zpět do normálního života. Pokud potřebujete pomoci s dluhy, využijte bezplatné telefonní linky pro oddlužení a sjednejte si bezplatnou konzultaci Vaší situace. Více o oddlužení na www.insolviasro.cz
Oddlužení je v poslední době stále více používané slovo, protože stále více lidí se dostává do finančních problémů. Oddlužení je možným lékem na tyto problémy. Oddlužení Vám pomůže žít opět normální život.

Oddlužení

V poslední době se stále více lidí dostává do problémů s dluhy. Nejprve si půjčí peníze, aby si mohli něco koupit, pak když dojde na splácení půjčky je však nedostatek peněz stále stejný a tak je potřeba si půjčit na splátky první půjčky. Takto se může roztočit velice nepříjemné kolo rostoucího množství dluhů, které přivede spoustu dlužníků do velice problémových situací.

Naštěstí existuje řešení těchto situací - oddlužení. Oddlužení pomáhá nepodnikajícím osobám řešit problémy s jejich předlužeností. Pokud má věřitel větší množství dluhů a není schopen je splácet může využít právě institut oddlužení, aby vyřešil svojí situaci.

Co je oddlužení?

Oddlužení je zákonný způsob řešení úpadku fyzické nepodnikající osoby. Oddlužení pomáhá lidem řešit jejich problémy s dluhy. Oddlužení, nebo - li také osobní bankrot, je způsob řešení úpadku, nebo hrozícího úpadku, který je zakotven v tzv. insolvenčním zákoně (zákon č. 182/2006 Sb.). Tento zákon funguje v České republice od roku 2008 a upravuje řešení úpadku osob a jejich oddlužení.

Úpadek je termín, který definuje neschopnost dlužníka splácet své dluhy, které má vůči více věřitelům najednou. Pokud tedy dlužník má více věřitelů a závazky po dobu delší třiceti dnů po lhůtě splatnosti a není je schopen splácet, pak se nachází v úpadku.

Řešením úpadku je právě již zmíněné oddlužení - podívejte se jak oddlužení probíhá.

Jak byste rádi řešili své dluhy?

Správa dluhů (3 | 60%)
Exekuce (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one